Bioenerji ile Tedavi

Bioenerji Danışmanlığı ile Hayat Sevincini Hissedin Hayatınızı Değiştirin.

Siyasi Danışmanlık

Siyaset: devlet işlerinde düzenleme ve yürütme sanatı ile ilgili özel görüş ve anlayıştır. Siyasi danışmanlığın niteliği strateji geliştirmede yardımcı olunan ve kişinin portföyünü en iyi noktada temsil etme yeteneğini güçlendiren hizmet şeklidir.

Bireysel Danışmanlık

Bireyin kendini iyi tanıması duygusal ve akademik zekayı dengede kullanması açısından önemlidir. Bireyin sosyalleşmesi ve yaşadığı hayata uyum sağlaması ve en ileri bakış açısını kazanmasına yardımcı olur.

Gençlerin Hayata Adapte Olması

Bir gence gereken şartlar ve koşullar maddi ve manevi olarak sağlanırsa o genç çok çalışkan ve başarılı olur. Danışmanlık verdiğimiz bu alan gençlerin hayattaki taleplerinin boyutunu ele alır ve bakış açısını güçlendirir. Onlara merak duygusunu ve fark etme duygusunu aşılar. Kişisel vizyon ve misyon olmasına katkı sağlamaktadır. Başarı ise arkadan koşarak gelir.

Evlilik Öncesi ve Sonrası

Evlilik kurumunun sağlıklı devam etmesi için çiftlerin mevcut sorununu ve sorun gördüğü durumlara, kısa sürede makul çözümlerle yeni bir bakış açısı kazandırmaktır. Gençlerin evlenirken kendileri için uygun olan doğru insanla evlilik yapmalarını sağlamaktır. Hayatta hiçbir şey tesadüf değildir. Hayattaki tüm seçimlerimiz bizim tercihlerimizdir ve evlilikte buna dahildir, bunlar bilinç altımızın eseridir.

Kadın Kendini Nasıl Yeniler

Elle tutulur, gözle görülür basit adımlarla kendimizi değiştirip geliştirebiliriz. Bu değişim karaktere yansır ve kadın hayata dair tüm kaygılardan kurtulur. Böylelikle birçok başarıya imza atar. Çünkü kadın bir toplumu inşa eden en iyi mimardır.

İş Hayatında Kariyer Danışmanlığı

Her insanın hayalindeki başarıya ulaşma yolu farklıdır. Bu yolu zengin düşüncelerle destekleyen güçlü bir karakter oluşturabiliriz. Birey iş hayatında içinde bulunduğu imkanları asla küçümsememeli ve mevcut imkanları en iyi şekilde değerlendirip bir rota çizebiliriz.

Kurumlarda Personel İletişimi

Kurumlarda personel iletişimi önemlidir. Kurum kültürü bireysel kültürün önünde yer almalıdır. Amacını aşan bazı davranışlar,tavırlar kaliteyi ciddi oranda etkiler. Kurumsal kültür sürdürülebilir olmalıdır. Üretim ve iletişim sağlıklı olmalıdır. Sistemli çalışmak her daim etkili iletişim ile mümkündür.

Toplumda Kendini İfade Edebilme

Bir insanın kendini yansıtması, ifade edebilmesi zordur. Bunun için kendimizi fark etmemiz önemlidir.

• Ne konuştuğumuza • Nasıl konuştuğumuza • Nerede konuştuğumuza • Niçin konuştuğumuza • Ne zaman konuştuğumuza dikkat etmeliyiz.

Bireyin rolü statüsü ve yaşam faktörü daima kendi ile barışık olmalıdır. Bireyin kendini iyi ifade edebilmesi çok önemlidir, tüm kurumlar bu özellikten ciddi anlamda beslenirler.

1
×
Merhaba